VASTUSED IGAL POOL

Küsimused kodulehe teemal

Domeeninime saadavust saab kõige kiiremini vaadata siit. Tuleb sobiv nimi sisse trükkida ja vastus on olemas sekundiga. Veebimajutust pakuvad eestis RadicenterZoneVeebimajutus jpt. Meie mitme aastasel suhtlemise kogemusena on teistest oluliselt parema klienditeenindusega Radicenter. Soovitame 100%!

Blogi on ajaveeb, mis koosneb postitustest. Postitused võivad olla tekst, pilt, video, audio, powerpoint. Blogi kasu on see, et saab kiiresti edastada kasulikku informatsiooni sinu lugejatele. Sul on võimalus oma blogis lahti seletada oma ettevõtte teenused või tooted üksikuna. See teeb lugejatele arusaadavamaks, kes sa oled ja millega sa tegeled?

Nii domeeni kui ka veebimajutust hakkab omama sinu ettevõte või füüsiline isik. Meie ei soovi oma veebimajutusse kellegi teise domeeni vahendada. Sellisel juhul on kontroll 100% omaniku kätes oma kodulehe üle. See on meiepoolne soov.

Ei tee, sest oleme WordPressi kasutamisel tugevad ja see on põhi fookuses. Lisaks on WordPress maailmas enim kasutatav platvorm, millel on suurepärane tugi taga. Omakorda kasutama themeforest.net keskkonnas olevaid kodulehe põhjasid, mida saab osta 50-60 € eest. Kõik see kokku annab väga palju plusspunkte WordPressi kasutamiseks.

Jah. Selleks on sul vaja ligipääsu oma WordPressi platvormi kasutajaliidesele. Seal on sul võimalus muuta lehti ja postitusi. Kui ise hakkama ei saa siis on sul võimalus meie meeskonna poole pöörduda ja teostame sulle uued lehed ja postitused tunnihinde alusel.

Siinkohal saame sulle appi tulla ja teha selle sinu eest ära. Vaja on vana ning uue veebimajutaja sissepääsu tunnuseid, et kolimist teostada. Edasi on juba tavapärane. Alustame kodulehe tegemisega ja kliendi soovide elluviimisega.

SEO on otsimootoritele optimeerimine. Maakeeli tähendab see, et me kasutame sinu ettevõtte toote või teenuse märksõnu veebis ja postitustes nii, et see annab häid tulemusi Google otsingus. Sinu kasu on saada Google otsingus teatud märksõnadega kõige esimeseks. Samamoodi piltide, videodega. Lisaks Instagrami ja Facebooki kaudu. Siinkohal tuleb appi hashtag.

Jah, saab. Oleme valmistanud erinevaid maandumislehti ja saame selle valmistamisega üsna kiiresti valmis. Kui sul on maandumislehe jaoks olemas vajalik material siis selle kokkupanemine võtab 2 päeva. Kui ei ole siis on vaja nullist ehitada ja see on juba pikemaajalisem tegemine. Kindlasti on maandumislehele vaja suunata tasulist reklaami Google adwords või mõne muu sarnase pakkuja juures. Selleks, et liiklust maandumislehele suunata.

Küsimused Olek Digiagentuuri kohta

Meie käest saab peale kodulehe valmimist kaasa ka klienditoe. Kui viga on meiepoolne siis parandamine on tasuta. Peale kodulehe valmimist on kliendi kodulehel muudatuste tegemine hinnakirja alusel. Tunnihinde põhiselt on hinna kalkuleerimine.

Kõige lihtsam on hinnakiri alt valida omale sobiv kodulehe pakett ja vajutada nuppu “Tellin”. Teisena on hea võimalus kirjutada email ergo@olek.ee peale ja kirjeldada lahti, millist veebilehte sa täpselt soovid. Kindlasti tasub mõelda ka tuleviku soovidele, et nendega arvestada juba täna kodulehe valmistamisel.

Ole mureta. Siinkohal saame sulle kasulikud olla, sest oskame Sinult küsida õigeid küsimusi, et sa saad kirjutada valmis teenuse või toote kirjeldused. Lisaks meist, ettevõttest, hinnakiri jne. Samamoodi oskame sulle pakkuda sobiliku kodulehe disaini, mis sobib sinu ettevõttega kõige paremini. Võta julgelt meiega ühendust ja räägime kodulehe teemal.

Digiagentuur Olek asutaja Ergo on veebide loomisega tegelenud aastast 2008 ja wordpressi valdamine on professionaali tasemel. Meeskonnana teostame kodulehti, internetiturundust, sisuturundust ja disain. Kodulehe tarbeks vajalik saad tellida ühest kohast. Oleme kiired, paindlikud ja kvaliteetse tulemuse loojad.

TOP