SAAME OMAVAHEL TUTTAVAKS

KES ME OLEME JA MIDA ME TEEME

Me oleme brändi loojad, WordPressi keevitajad, kes on pühendunud looma ilusaid, disainist pakatavaid ja jõulisi kodulehti kiiresti arenevatele ettevõtetele. Meie moto on - ME ARMASTAME VÄLJAKUTSEID

KODULEHE TEGEMINE

Tahame sulle pakkuda head veebi konseptsiooni, mis tööle hakkab ja toodab sulle müüki interneti kanalite kaudu.

IDEE, KUJUNDUS JA DISAIN

Sisu on oluline kuid veel olulisem on pakendi ja sisu omavaheline kooskõla. Eriti kvaliteedis ja väärtuse pakkumises.

INTERNETITURUNDUS

Tänapäeval ilma SEO-ta kohe mitte kuidagi ei saa. Küsimus on kui hästi seda suudetakse teha? Meie suudame.

JALAJÄLG

Tänases maailmas tuleb pöörata tähelepanu sellele, mis meist maha jääb. Kui oluline on see tegevus, mida me teeme. Kellele seda vaja on?

LEGEND

  • Ärimudel
  • SEO/SEM
  • WordPress
  • Disain
  • Turundus

DISAIN MITTE DEKORATSIOON

Disain ilma eesmärgi ja kavatsuseta on ainult dekoratsioon — tark, strateegiline disain lahendab probleemi ja saavutab seatud eesmärke.

Disain loeb. Tehes seda õigesti siis see mõjutab tarbija arusaamu, luuakse sisu, mis ehitab usaldusväärsust, suurendab professionaalsust ja loob usaldust külastajale. See ei saa olla lihtsalt ilus koduleht. Tegelikult tuleb käivitada emotsioone, suunata klikkima ja suurendada müüki.
Sellepärast oleme fooksuses ja keskendume kõige olulisemale. Me kuulame sind ja kirjutame lahti probleemi, et aru saada, kuidas lahendust leida? Hindame võimalusi ja pakkume lahenduse, mis vastab sinu ettevõtte eesmärgile ja sinu külastaja vajadustele.

LOOVUS KOOSTÖÖ KAUDU

Hea idee on ainult siis hea, kui on praktiline teostus sellele, mis omakorda muutub paremaks tänu meeskonna tööle.

Me usume, et tihe koostöö kliendiga ja meie disainerite, arendajate ja strateegide vahel, julgustab alustama uusi ideid. Mis kujundab loomingulisi strateegiaid, loob sidusa lahenduse ja tõukab traditsioonilisi piire kaugemale, et anda suurepäraseid tulemusi.
Enne kui me alustame esimest korda rääkimist disainist! Me saame tuttavaks, õpime tundma sinu brändi ja ettevõtet. Selleks, et selgitada eesmärke, paljastada väljakutseid ja uurida, kuidas muuta sinu brändi lugu külastajale meeldejäävaks seikluseks kodulehel.

WORDPRESSI USKUJAD

Meie kireks on avatud lähtekoodiga WordPress ja platvormiga oleme tegutsenud alates 2008. aastast.

Me armusime WordPressi, sest selle platvormiga on kliendil kontroll oma veebilehe üle. Lisaks on sul kiiresti võimalik muuta ja avaldada sisu kõikjal ja igal ajal (isegi keset ööd oma pidžaamas ja nutitelefoniga).
WordPress on maailma enim kasutatav veebiplatvorm ja seepärast oleme meiegi suured uskujad sellesse. Lisaks kasutameThemeforest.net keskkonda, kust ostame valmis kujundatud veebipõhju mõnedele klientidele.

KAS SUL ON PROJEKTI, MIDA ON VAJA LAHENDADA?

Meile meeldib töötada entusiastlike klientidega, kes on oma äri suhtes nii kirglikud nagu meie oma digiagentuuri tegemisega. Klõpsa allpool oleval nupul ja kirjuta meile oma soov.

TOP